Najdete nás na FACEBOOKU
 

 

 

Vážení přátelé, nabízíme Vám službu "JEDNO POŠTOVNÉ"

Jelikož v současné době provozujeme dvě samostatné sekce (fotoslužby a prodej zboží) s vlastním objednávkovým rozhraním, nabízíme svým zákazníkům službu Jedno poštovné.

Jedná se o službu, kdy je možno sloučit objednávku fotoproduktu s objednávkou zboží na našem eshopu. Vy tak můžete nakoupit velmi kvalitní alba a rámečky, samozřejmě i jiné zboží v nabídce našeho eshopu pro své fotografie a ty Vám budou doručeny, společně s Vaší objednávkou fotoproduktu, za cenu jednoho poštovného, které bylo zvoleno v objednávce fotoproduktu.

 

Služba "JEDNO POŠTOVNÉ" je podmíněná realizací objednávky fotoproduktu a volbou způsobu dopravy a platby, na stránkách mojefo-online.cz, kde získáte své jedinečné ID objednávky, které lze uplatnit při nákupu na eshopu (nejpozději do 3 hodin), jako identifikaci fotografické zakázky k sloučení objednávky zboží a uplatnění možnosti využít jedno poštovné k zaslání fotoproduktu společně se zbožím zakoupeného na eshopu. 

 

Tuto službu nelze využít v případě objednávky fotoproduktů, které jsou odeslány k vyzvednutí u jedné z našich partnerských fotosběren. Lze využít pouze v případě objednávky na dobírku či platby předem, které budou dopravovány prostřednictvím přepravní společnosti (Pošta, DPD, Zásilkovna).

 

Jak postupovat:

  1. Objednejte si fotografie, či jiný fotoprodukt na stránkách www.mojefoto-online.cz a zvolte způsob dopravy a platby (nelze u zakázek doručených na partnerskou fotosběrnu)
  2. Po uzavření objednávky Vám bude přiděleno ID objednávky, které si poznačte.
  3. Vyberte si z nabídky zboží na našem eshopu www.fotomorava.cz (objednávku na eshopu je nutné realizovat nejpozději do 3 hodin od uzavření objednávky fotoproduktu)
  4. V sekci "košík" zvolte možnost dopravy "JEDNO POŠTOVNÉ - sloučit dodání zboží s objednávkou fotoproduktu".
  5. Následně, dle způsobu platby buď: "platba dobírkou při sloučení s objednávkou fotoproduktu", nebo "platba prostřednictvím GoPay" (platební karty, bankovní převod aj.)
  6. Dále objednat a v sekci "dodací údaje" zadejte do kolonky "vložte" své ID objednávky fotoproduktu.
  7. Objednávku odešlete

 

Následně Vám budou obě objednávky sloučeny a zaslány na Vámi zvolenou doručovací adresu.

 

Upozornění: Objednávku zboží s využitím dopravy "JEDNO POŠTOVNÉ" lze realizovat pouze v případě realizované objednávky fotoproduktu a nejpozději do 3 hodin od uzavření objednávky. Nebude-li možné  dohledat a sloučit objednávku zboží s objednávkou fotoproduktu, bude objednávka zboží doručena na Vámi zvolenou adresu na dobírku, dle ceníku služeb za doručení platného v den uzavření objednávky.

 

Nebudete-li si vědět rady, jak dohledat své ID či jak postupovat v případě využití této služby, neváhejte nás kontaktovat, jakékoliv dotazy ohledně této služby Vám rádi zodpovíme. Naše kontakty neleznete pod tímto odkazem: ZDE . Můžete také využít okénka pro online chat, vpravo dole.

 

Budeme se těšit na Vaše nákupy

 

Kolektiv firmy Foto Morava

 

Kde nás najdete

Máchová 1147/1

Kopřivnice, 742 21

Czech Republic

Kontakt
(po-pá, 8:00-18:00 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz