Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Používáním našeho webu souhlasíte s jejich používáním. 

Více informací zde.

 

NOVINKY

arr3Slevy pro vánoční nákupy až o 30%  Zlevnili jsme pro vás spoustu zboží až o 30%. Můžete tak nakoupit, třeba fotoalbum nebo rámeček,... arr3Fotoalba již od 119 Kč  V našem eshopu nabízíme fotoalba již od 119 Kč, třeba fotoalbum PLUMULE na fotografie formátu... arr3Fotoalba a rámečky v prodeji u nás na provozovně  Vážení přátelé, máte-li zájem si osobně fotoalbum či rámeček z našeho eshopu prohlídnou, případně...

  

 Výhodné dodací podmínky

OD 1500,- DOPRAVA ZDARMA 

 

při nákupu zboží i na Slovensko

 

 

 

Způsoby platby

 

 

 

 

 


Objednávka fotoslužeb online

Objednání fotoprací online

 

www.Mojefoto-online.cz je virtuální sběrna fotografií firmy Foto Morava, která Vám umožňuje zhotovení fotografií či jednoho z dárkových předmětů z digitálních médií.

Postačí, když k nám zašlete Vaše soubory a hotové fotoprodukty si podle vlastní volby vyzvednete v některé z našich sběren nebo Vám je doručíme dobírkou.

Pro odeslání Vašich souborů jsme pro Vás připravili několik možností:

 

On-line objednávka fotografií bez jakékoliv instalace dalšího software. Funkční pro formáty souborů JPEG a ZIP (je možno odeslat zabalený ZIP soubor s více fotografiemi). Pokud objednáváte větší množství fotografií, nebo používáte nekompatibilní prohlížeč, můžete použít off-line klient. Stav Vašich objednávek můžete po přihlášení sledovat on-line.

Pro odeslání zakázky je nutná registrace.

 

Vadí Vám zdlouhavé nahrávání fotografií na stránky MOJE FOTO ON LINE přes webové rozhraní? Potřebujete na náš server uložit větší množství dat bez neustálé ruční kontroly a doplňování? Právě pro Vás je Offline klient ta pravá volba! Jedná se o klientské rozhraní, pracující pod systémem Microsoft Windows 95 a vyšším, pro jednoduché odeslání Vašich fotografií k objednávce nebo do alba.

Pro práci s Offline klientem je nutná registrace na stránkách moje foto on line, kde také najdete odkaz pro jeho stažení.

 Fotoprodukty lze také objednat i osobně u jednoho z našich partnerů, stačí přinést data na některém z medií, jako je flash disk, či paměťová karta a udělat objednávku.

 

Kompletní nabídka fotoproduktů zde:

 

 

 

VIDEONÁVODY

VYPLNĚNÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE

 

ONLINE OBJEDNÁNÍ FOTOGRAFIÍ

 

ONLINE OBJEDNÁVKA FOTOKALENDÁŘE