Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Použváním našeho webu souhlasíte s jejich používáním. 

Více informací zde.

 

 

 

 

 Výhodné dodací podmínky

OD 1500,- DOPRAVA ZDARMA

 

při nákupu na eshopu

 

 

 

Způsoby platby

 

 

 

 

 


Objednávka fotoslužeb online

Objednání fotoprací online

 

www.Mojefoto-online.cz je virtuální sběrna fotografií firmy Foto Morava, která Vám umožňuje zhotovení fotografií či jednoho z dárkových předmětů z digitálních médií.

Postačí, když k nám zašlete Vaše soubory a hotové fotoprodukty si podle vlastní volby vyzvednete v některé z našich sběren nebo Vám je doručíme dobírkou.

Pro odeslání Vašich souborů jsme pro Vás připravili několik možností:

 

On-line objednávka fotografií bez jakékoliv instalace dalšího software. Funkční pro formáty souborů JPEG a ZIP (je možno odeslat zabalený ZIP soubor s více fotografiemi). Pokud objednáváte větší množství fotografií, nebo používáte nekompatibilní prohlížeč, můžete použít off-line klient. Stav Vašich objednávek můžete po přihlášení sledovat on-line.

Pro odeslání zakázky je nutná registrace.

 

  • Offline klient

Vadí Vám zdlouhavé nahrávání fotografií na stránky MOJE FOTO ON LINE přes webové rozhraní? Potřebujete na náš server uložit větší množství dat bez neustálé ruční kontroly a doplňování? Právě pro Vás je Offline klient ta pravá volba! Jedná se o klientské rozhraní, pracující pod systémem Microsoft Windows 95 a vyšším, pro jednoduché odeslání Vašich fotografií k objednávce nebo do alba.

Pro práci s Offline klientem je nutná registrace na stránkách moje foto on line, kde také najdete odkaz pro jeho stažení.

 Fotoprodukty lze také objednat i osobně u jednoho z našich partnerů, stačí přinést data na některém z medií, jako je flash disk, či paměťová karta a udělat objednávku.

 

Kompletní nabídka fotoproduktů zde:

 

 

 

VIDEONÁVODY

VYPLNĚNÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE

 

ONLINE OBJEDNÁNÍ FOTOGRAFIÍ

 

ONLINE OBJEDNÁVKA FOTOKALENDÁŘE