Upravte tento článek

undefined

Úpravu stávajících článků (například tohoto, který právě čtete) provedete snadno. Jednoduše klikněte myší kamkoliv do tohoto textu. A ihned můžete začít s úpravou obsahu.

Zároveň se objeví i obslužné menu toho článku. Pomocí kterého můžete změnit formát textu, přidat odrážky, odsazení, odkazy, obrázky...

Provedené úpravy potvrdíte kliknutím na tlačítko "Uložit" a kliknutím na libovolné místo na webu. Snadné, že?

Vytvořte nový článek

V levé části obrazovky naleznete svislé menu s ikonami pro přidání nových prvků na stránku. Do stránky tak můžete například přidat nový článek, obrázek, formulář, menu. Například první ikonka "Aa" slouží pro vytvoření článku. Klikněte tedy na tuto ikonku myší a přetáhněte ji přímo do místa, kam chcete nový článek umístit. Když ikonku pustíte na správném místě, stane se malé kouzlo :), ikonka se promění na článek, který již snadno upravíte podle návodu popsaném v předchozím odstavci.

Smažte nebo přesuňte článek na jiné místo

Pokud přejíždíte myší přes jednotlivé prvky na stránce (články, menu), jsou tyto prvky označeny obrysovou čárou spojenou s obvykle 3 ikonkami v horní části orámování. Levá ikonka "ozubené kolečko" slouží pro úpravu nebo speciální nastavení prvku, kliknutím na pravou ikonku "červený křížek" můžete daný prvek smazat, prostřední ikonka "černý křížek" slouží pro přetažení celého článku na jiné místo. Zkuste si to!

Nevíte si rady?

Pokud narazíte na nějaký problém, neváhejte a napište nám dotaz. A to nejlépe pomocí formuláře, který naleznete v horní horizontální liště této stránky - druhá ikonka zleva "Autorizovaný dotaz". Na tomto místě naleznete i sepsané odpovědi na nejčastější dotazy.

Přejeme vám hodně úspěchů při tvorbě vašeho nového webu.

Vytvořeno systémem web-rychle.cz